QASHQAI

Galima įranga

„NISSAN QASHQAI" – JAU 10 LYDERYSTĖS METŲ

Šiemet daugybę apdovanojimų laimėjęs krosoveris švenčia 10 metų sukaktį. Prieš 10 metų „Nissan Qashqai" padėjo tvirtus pamatus krosoverių segmento pradžiai, o dabar, sėkmingai su juo auga, pasitelkdamas naujausias technologijas, moderniausias pagalbines sistemas ir dinamišką valdymą. „Nissan Qashqai" – originalus miesto visureigis.

PAŽANGIOJI TECHNOLOGIJA

SINCHRONIZUOTAS – VALDOMAS – PRIJUNGTAS

Naudodamos kameras ir jutiklius, „Nissan Qashqai" veikia 8 skirtingos saugos sistemos, dirbančios kartu, kad jaustumėtės užtikrinti ir visada žinotumėte, kas vyksta aplink.

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

„NissanConnect" programėlės siūlo lengvai pasiekti savo socialinius tinklus, kelionės paslaugas ir dar daugiau, o balso atpažinimo sistema leidžia neatitraukti akių nuo kelio, rankų – nuo vairo.

 

Į ATEITĮ NUKREIPTA VIZIJA

„Nissan Qashqai" suasmeninamas išplėstinis vairuotojo pagalbinės sistemos ekranas pateikia svarbią informaciją – nuoseklius navigacijos nurodymus, naudingus patarimus važiuojant, muzikinio kūrinio informaciją – ir visa tai akių linijoje, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kelią.

 

VISKĄ STEBI UŽ JUS

Aplinkinio vaizdo sistema naudoja keturias kameras, sukuriančias 360° vaizdą aplink „Nissan Qashqai" iš viršaus. Pasirenkamas padalytas ekranas, priekinės, galinės ar šoninių kamerų vaizdas iš arti leidžia išvengti įlenkimų ar įbrėžimų statant automobilį.