Atgal

Profesionalaus meistro dirbtuvės ant ratų: Briuselio automobilių parodoje „Nissan“ pristatė koncepcinį furgoną NV300

„Nissan“ pristatė naują koncepcinį furgoną NV300, atskleisdama „Nissan“ komerciniuose automobiliuose slypinčias įvairias konvertavimo pagal užsakymą galimybes.

Briuselio automobilių parodoje Belgijoje pristatyto automobilio krovinių skyrius paverstas mobiliosiomis dirbtuvėmis, skirtomis kūrybingiems profesionaliems staliams. Šis furgonas su praktiškomis ir naujoviškomis funkcijomis yra puikus pavyzdys, kaip bet kuris lengvasis komercinis automobilis iš plataus „Nissan“ asortimento gali tapti nepamainomu partneriu įvairiuose pramonės sektoriuose dirbantiems profesionalams.

Koncepcinis furgonas NV300 komplektuojamas su integruotu nešiojamuoju akumuliatoriaus bloku „Nissan Energy ROAM“. Tai universalus, oro poveikiui atsparus ir patogus maitinimo šaltinis, užtikrinantis aplinkos neteršiantį ir tylų energijos tiekimą kelyje. Šis nešiojamasis akumuliatoriaus blokas, kurio talpa siekia 700 Wh, o maksimali galia – 1 kW, yra modernus elektros energijos centras mobiliems profesionalams.

Medžio darbais užsiimantiems specialistams, kuriems tenka nuolat keliauti iš vieno objekto į kitą, šis sprendimas leistų efektyviai ir aplinką tausojančiu būdu naudoti elektros energiją visiems savo darbo įrankiams ir planšetei.

„Nissan Energy ROAM“ blokas, kurį sudaro antrinio panaudojimo akumuliatoriai iš atitarnavusių „Nissan LEAF“ elektromobilių, yra naujausias pasiekimas, patvirtinantis „Nissan“ lyderystę tvarios energijos technologijų srityje. Maitinimo blokas gali būti įkrautas net naudojant energiją iš saulės modulių, montuojamų ant koncepcinio NV300 furgono stogo. Šiuo požiūriu tai tikras autonominis energijos šaltinis.

„Nissan Europe“ lengvųjų komercinių automobilių planavimo ir rinkodaros direktorius Francesco Giacalone teigė: „Pristatydama koncepcinį NV300 furgoną, „Nissan“ iš tiesų parodo, jog ateities komercinį automobilį ji įsivaizduoja kaip patikimą verslo klientų partnerį. Jis yra praktiškas ir universalus, taip pat naujoviškas ir nepriklausomas dėl papildomai įrengto „Nissan Energy ROAM“. Mūsų nuomone, šis sprendimas turi didžiulį potencialą lengvųjų komercinių automobilių sektoriuje ir yra pagrindinis „Nissan“ komercinių automobilių pranašumas.“

Koncepcinis NV300 furgonas aiškiai parodo, kokių naujų galimybių verslo klientai gali tikėtis iš „Nissan“ ateityje. Personalizuotame krovinių skyriuje panaudota daug naujoviškų

sprendimų, tarp jų integruotas kompiuteris su liečiamuoju ekranu, grindyse įrengtais bėgeliais slankiojanti sukamoji kėdė, kompaktiškos specialios dėtuvės ir LED apšvietimas lubose.

Furgono vidus sukurtas bendromis „Nissan“ ir pripažintos britų dizaino studijos „Studio Hardie“ pastangomis.

„Nissan Energy ROAM“ blokas sukurtas nešiojamojo elektros tiekimo technologijos prototipo pagrindu. Ši analogiška sistema buvo pristatyta su koncepciniais modeliais „Nissan Navara Dark Sky“ ir „Nissan Navara EnGuard“, pasirodžiusiais atitinkamai 2018 m. ir 2016 m. Hanoverio automobilių parodoje. Tai dar viena praktinė „Nissan Intelligent Mobility“ koncepcijos realizacija ir „Nissan“ pasiryžimo taikyti akumuliatoriaus technologijas bei elektromobilių gamybos patirtį visiškai naujose verslo srityse pavyzdys.

„Nissan NV300“ – erdvus ir netikėtinai praktiškas lengvasis komercinis automobilis, kuris gali būti įvairaus ilgio ir aukščio. Visiems savo lengviesiems komerciniams automobiliams (įskaitant apdovanotąjį „Navara“ pikapą) „Nissan“ siūlo penkerių metų / 160 000 km („e-NV200“ modeliui – 100 000 km) ridos garantiją. Garantija gali būti perduodama naujiems automobilių savininkams.

# #

Apie „Nissan Motor Co., Ltd.“
Nissan yra globali automobilių gamintoja, rinkai siūlanti pilną gamą automobilių, kurią sudaro 60 modelių pažymėtų Nissan, INFINITI ir Datsun prekiniais ženklais. 2017 finansiniais metais kompanija pasaulyje pardavė 5.77 milijono automobilių, kurie generavo 11.9 trilijono Japonijos jenų apyvartą. 2017 metų balandžio 1 dieną, kompanija pradėjo įgyvendinti planą „Nissan M.OV.E. to 2022” metų 30% padidnti аpyvartą, pasiеkiant 16.5 trilijonų jenų apyvartą o grynųjų srautus iki 2.5 trilijonų eurų. Nissan M.OV.E planu, taip pat, bus siekiama didinti atotrūkį ir lyderiavimą elektromobilių rinkoje su perkamiausiu visų laikų elektromobiliu kompanijos istorijoje – Nissan LEAF. Nissan kompanijos būstinė yra įsikūrusi Jokohamos mieste, Japonijoje. Iš čia koordinuojama veikla šešiose rinkose: Azijos ir Okeanijos, Afrikos, Vidurio Rytų ir Indijos, Kinijos, Europos, Pietų Amerikos ir Šiaurės Amerikos. Nissan dirba 247 500 darbuotojų bei yra aljanse su Prancūzijos gamintoja Renault nuo 1999 metų. 2016 metais Nissan įsigijo 34 % Mitsubishi. Šiandien Reno-Nissan-Mitsubishi alijansas yra didžiausias pasaulyje, kurio bendri pardavimai siekia virš 10.6 milijono automobilių 2017 metais.

Apie „Nissan" Europoje
„Nissan" yra daugiausiai veiklos Europoje vykdantis užsienio gamintojas. Įmonėje dirba daugiau nei 17 000 žmonių, atliekančių projektavimo, tyrimo ir plėtros, gamybos, logistikos, pardavimų bei rinkodaros darbus. Praėjusiais metais „Nissan" gamyklose Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje ir Rusijoje buvo pagaminta daugiau nei 640 000 įvairių automobilių: apdovanojimus laiminčius krosoverius, komercinius automobilius ir populiariausią pasaulyje elektromobilį Nissan LEAF. Kompanijos išmaniojo mobilumo vizija yra gidas į Nissan produktų ir technologijų gamą. Šis 360 laipsnių požiūris į ateities mobilumą įtvirtina kritinius kompanijos sprendimus, sprendžiant, kaip automobiliai bus varomi, kaip vairuojami ir, kaip integruojami į visuomenę. „Nissan" siekia tapti trokštamiausia Azijos automobilių marke Europoje.

Nissan Nordic Europe Oy yra Nissan importo ir marketingo padalinys veikiantis Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Kompanijoje dirba apie 185 darbuotojai, o būstinė įsikūrusi Suomijoje. http://www.nissan.lt/
 
Platesnę informaciją apie mūsų produktus, paslaugas ir įsipareigojimus tvariam mobilumui rasite mūsų svetainėje nissan-global.com. Galite sekti mus Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ir Youtube kanaluose.