PULSAR

APTAKIOS ATLETIŠKOS FORMOS

IŠVAIZDUS IR RAFINUOTAS

Ar norite automobilio, kuris atspindėtų jūsų kasdieninio gyvenimo ritmą? Daugiau ieškoti neverta. Naujausias „Nissan PULSAR" yra puikus kelionių partneris, pasižymintis dinamišku, dėmesį traukiančiu dizainu ir itin sportiška išvaizda. Šis automobilis visuomet jums suteiks pasitikėjimo ir tvirtumo.

ĮDOMIOS DIZAINO YPATYBĖS

DARNI IR PUIKI IŠVAIZDA

Visi naujojo „Nissan PULSAR" dizaino elementai yra gerai apgalvoti ir pasižymi elegancija. Stilingi rūko žibintai, šoniniai langai, papuošti chromo elementais jo siluetui suteikia išskirtinumo. Įspūdingas aptakas ir radijatoriaus grotelės suteikia automobiliui sportišką išvaizdą, kurią papildo charakteringi LED priekiniai ir galiniai žibintai. Belieka išsirinkti jums patinkančius lengvojo lydinio ratlankius ir tikrai atkreipsite kitų dėmesį.

IŠIMTINIS ERDVUMAS

NEPAMIRŠKITE NIEKO, NET PATOGUMŲ

Naujasis „Nissan PULSAR" buvo sukurtas ne tik galvojant apie jus, bet ir apie tuos, kurie keliauja kartu su jumis! Tai vienas erdviausių automobilių klasėje ir tikrai užtikrins, kad kiekvienas, tame tarpe ir jūsų keleiviai, mėgausis komfortu ir erdve kojoms. Atviras ir erdvus interjeras suteikia puikų matomumą. Atsipalaiduokite, išsitieskite, ilsėkitės: tam erdvės pilnai užteks.

PUIKUS VIDAUS IŠPLANAVIMAS

SUTEIKITE VAŽIAVIMUI RAFINUOTUMO

Naujasis „Nissan PULSAR" turi ne tik puikų interjerą, bet taip par ir daug papildomų funkcijų, kurios suteikia jūsų važiavimui rafinuotumo. Mėgaukitės be galo patogiomis sėdynėmis su platesnėmis, negu įprasta šios klasės automobiliui, atramomis rankoms. Minkštos ir atsparios medžiagos, chromuotos detalės. Salone panaudotos aukštos kokybės medžiagos, sukuriančios šiuolaikiškumo ir kokybės įspūdį. Pradedant patogumais ir baigiant stiliumi, jūsų kelionė verta tik to, kas geriausia.

DINAMIŠKI IR NAŠŪS TURBININIAI VARIKLIAI

AUTOMOBILIO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS SUTEIKIA GALIOS

Visi naujieji „Nissan PULSAR" pasižymi aukštos kokybės techninėmis charakteristikomis ir patikimais varikliais su turbina: 1.6DIG-T 190AG galios benzinis variklis leidžia važiuoti dinamiškai, pasiekti didelį greitį per trumpą laiką. Jūs galite pasirinkti ir turbo dyzelinį arba 1.2 l benzininį variklį, jeigu jums patinka aukštesnis sukimo momentas ir didesnė degalų ekonomija, arba galite pasirinkti tarp 6 pavarų mechaninės ir automatinės „X-Tronic" pavarų dėžes. Ką bepasirinktumėte, mes garantuojame patikimumą ir stabilumą kiekvienos kelionės metu.

PAŽANGI „STOP-START" TECHNOLOGIJA

KELIAUKITE TAUPIAI

Daugiau be reikalo nebus varginamas jūsų variklis! Naujuosiuose „Nissan PULSAR" įdiegta „Stop-Start" sistema, kuri jums sustojus ar vėl pajudėjus automatiškai išjungia ir įjungia variklį. Sumažinę variklio tuščios eigos laiką, pastebėsite, kad ir tarša, ir kuro sunaudojimas ženkliai sumažėjo. Gerai aplinkai, gerai ir jūsų piniginei: pažangios inovacijos yra naudingos visiems.

NAUJA „NISSANCONNECT" SISTEMA

VISADA PASIEKIAMI KELYJE

„NissanConnect" sistema suteikia greitą prieigą prie jums reikalingų duomenų 5.8 colių liečiamajame ekrane. Programų sinchronizacija leidžia jums prisijungti prie socialinių tinklų ir paieškos portalų, gauti orų prognozę. Klausykite savo mėgiamų melodijų per radiją, „Bluetooth" ar USB. Lengvai raskite kelią iki tikslo, arba susisiekite su draugais.

„NISSAN" PAGALBINĖ PARKAVIMO SISTEMA

PAŽANGI NAUJOVĖ LEDŽIANTI SUMANIAI PASISTATYTI AUTOMOBILĮ GATVĖJE

Niekada nebuvo taip lengva pasistatyti automobilį, kaip dabar. Su „Nissan PULSAR" ir aplinkinio vaizdo sistema „Around View Monitor" galite matyti aplink automobilį 360° kampu, todėl lengva tiksliai manevruoti statant. Tai keturios plataus matymo kampo kameros, sumontuotos aplink automobilį, leidžiančios persijungti nuo šoninio į priekinį ar galinį vaizdą, ypač naudingą statant automobilį lygiagrečiai. Daugiau nereikia gaišti laiko ieškant vietos: dabar jos visos jūsų!

„SAFETYSHIELD" TECHNOLOGIJA

JŪSŲ ANGELAS SARGAS

Įdiegta „SafetyShield" technologija naujajame „Nissan Pulsar" leis matyti ir net numatyti visas aplinkui esančias kliūtis. Išvažiavimo iš eismo juostos, įspėjimo apie nematomą kliūtį keičiant juostas ir judančių objektų aptikimo sistemos apie galimus pavojus perspės jus mirksinčiomis lemputėmis ir garsiniu signalu. Išankstinis avarinis stabdymas numatys jūsų refleksus tiesioginio pavojaus metu. Automobilis važiuoja per greitai? Nerūpestigas pėstysis išėjo į kelią? Pažangi saugumą užtikrinanti „Nissan" technologija pasirūpins jumis.